Ötödik alkalommal hirdetjük meg bemutatkozó hetünket, ahol egy hétbe sűrítve adunk ízelítőt a Hagyományok Háza egész éves munkájáról. 2015 szeptember 15-20.
A kávé mindennapjaink részét képezi, még akkor is lépten-nyomon találkozhat az illatával, ha nem is fogyasztja vagy nem rendszeresen. Sokak számára a nap indításához elengedhetetlen kellék, míg mások inkább a délutáni bágyadtságukat enyhítik vele. Nem kérdés, sokan szeretik, és ezért felmerül a kérdés, vajon milyen egészségi hatásai vannak a fogyasztásának.
Szaffi meséje inkább rajzfilmként ismert a gyerekeknek. A szertelen kislány története, s persze kedves macskája, no meg a szerelem. A mese most új megvilágításban kerül színpadra, mégpedig táncjátékként. Most hétvégén a Müpában bemutató!