Mit csináltál a nyáron? Hangzik a kérdés, s a gyerekek nagy része elmeséli a nyarát, s persze hozzáteszi, hogy unatkoztam. A szülő kerek szemmel néz – vajon mit rontottam el, nem figyeltem eléggé rá?
Az internet hemzseg a szebbnél-szebb írásoktól, képektől és filmektől, amelyek mind a szülés és a születés csodáját mutatják be. Azonban kevesen beszélnek a bajbajutottakról…
Néha a hétköznapi érzések is felül tudnak kerekedni rajtunk. Ugyanez igaz a gyerekekre is. Tanítsuk meg őket, hogy mit kell tenni ha eluralkodnak rajtuk az érzelmek
Érden is várják a családokat, kicsiket és nagyokat a Szülők Házában. Az „Otthon melege” közösségi családi napközi és konzultációs központ, május 16-án nyitja meg kapuit.
A tinikor hatásai felboríthatják a lelki egyensúlyt. Az orvosok és a vitaminok helyett válasszunk valami alternatív megoldást, mely akár egy életen át kísérő kikapcsolódássá válhat!